Genomineerden Creative Heroes Awards 2019

Nieuws

Genomineerden Creative Heroes Awards 2019

Door: Petra Starink | 28-05-2019

De Creatieve Heroes Awards worden ieder jaar uitgereikt aan professionals binnen de creatieve sector die een blijvende, positieve impact op mens, milieu of maatschappij hebben gerealiseerd. De jury heeft 29 kanshebbers geselecteerd en 6 hiervan zullen op 27 juni met de award Creative Hero 2019 naar huis gaan.

Categorieën ingedeeld op schaal van impact

Dit jaar worden in 6 verschillende categorieën prijzen uitgereikt. De categorieën zijn ingedeeld op de schaal van impact. Van impact op persoonlijke schaal (1:1 Award) tot op wereldschaal (1:1.000.000.000 Award).

Kracht van creativiteit

Wij willen aandacht willen genereren voor de kracht van creativiteit, aldus Guus van Maarschalkerweerd en Jeroen van Oostveen, de initiatiefnemers van de Creative Heroes Awards. “De creatieve industrie is een van de snelst groeiende sectoren in Nederland, die groei wordt voor een belangrijk deel aangejaagd door mensen met een ondernemende houding, maatschappelijke betrokkenheid en bovenal een groot creatief vermogen. Het is ons niet te doen om de innovaties maar we vinden het veel interessanter in te zoomen op de mensen achter de vele baanbrekende concepten en duurzame innovaties die Nederland voortbrengt.

1:1 Award impact op persoonlijke schaal

Ronald Carpentier mindaffect.nl
Rombout Frieling rombout.design
Anne Ligtenberg anneligtenberg.nl
Marina Toeters by-wire.net

1:100 Award impact op kleine sociale schaal

Pim van Baarsen & Luc van Hoeckel
Christiaan Bello bomberbot.com
Pepe Heykoop tinymiracles.com
Roos Meerman roosmeerman.com
Bas Timmer sheltersuit.com
Makers Unite makersunite.eu

1:10.000 Award impact op grote sociale schaal

Marjan van Aubel marjanvanaubel.com
Tim Laning grendelgames.com
Shahar Livne shaharlivnedesign.com
Bo Reudler boreudler.com

Morgan Ruben morganruben.com

1:100.000 Award impact op stedelijke schaal

Wessel van Beerendonk studiorap.nl
Daria Biryukova- studiomixtura.com
Anna Dekker studiolonk.nl
Hester van Dijk & Reinder Bakker overtreders-w.nl
Simone Post simonepost.nl

1:1.000.000 Award impact op landelijke schaal

Odette Ex insideinside.nl
Jasper Gabriëlse & Melvin Loggies seepje.nl
Claudy Jongstra- claudyjongstra.com
Césare Peeren- oogstkaart.nl
Marius Smit plasticwhale.com

1:1.000.000.000 Award impact op 
wereldschaal

Lex Hoefsloot lightyear.one
Eric Klarenbeek & Maartje Drosericklarenbeek.com
Daan Roosegaardestudioroosegaarde.net
Tjeerd Veenhoventjeerdveenhoven.com

Op donderdag 27 juni worden de awards uitgereikt in Undercurrent in Amsterdam.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags:
0 Reacties Schrijf een reactie

    Schrijf een reactie

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.